Reference od klientů

Naši klienti jsou s námi spokojeni. Svědčí o tom níže uvedené recenze. Řadíte se mezi ně? Za každou zpětnou vazbu budeme rádi.

Operace očních víček
Byla jsem spokojená jak s přístupem před operací, tak i se zákrokem samotným. I když jsem měla obrovský strach a na začátku se lehce klepala, tak mě dostal přístup lékaře i sestřiček do naprostého klidu a nakonec jsem po hodině odcházela vlastně s dobrým pocitem. Bolest po operaci nepřišla žádná, týden po zákroku vyndání stehů…. absolutně bezbolestně. To už byl vidět částečně výsledek. Čtyři dny po vyndání stehů jsme šla do práce a nikdo při běžném kontaktu nepoznal, na jakém zákroku jsem byla. Zblízka byly jizvičky patrné, ale velice rychle se hojily. A teď, 7 měsíců po operaci, není na víčku jizva absolutně patrná. Přístup pana doktora i sestřiček byl na 1*.

Jana K.

LPG lipomassage
Začala jsem chodit na LPG bříška a mám sto chutí vyzkoušet skoro vše,co klinika nabízí. Dámy,které se o mně starají jsou sympatické, usměvavé, vždy si díky jejich péči tak krásně odpočinu. Všem vřele doporučuji,nemá to chybu 👍 Děkuji za nádherný relax 🙏

Kristýna P.