Naše značky

Pracujeme s moderními a špičkovými produkty pro dosažení skvělých výsledků. Setkat se tak můžete s produkty těchto značek: APTOS, Medik8, MEDAPREX, JALUPRO, STYLAGE a další…

MonoDermá logo

Monodermá vitamínová terapie řeší různé kožní problémy,pigmentaci a vrásky. Vzhledem k přírodnímu složení je vhodná pro jakýkoliv typ pleti, včetně velmi citlivé. Vitamínové terapie Monodermá jsou speciálně baleny v ampulích, aby byla zachována účinnost těchto ingrediencí před vlivy okolního prostředí. Monodermá výrobky proti pocení jsou známé svou efektivitou bez vedlejších účinků.

Medik8 logo

Britská značka sídlící v Londýně, která se zaměřuje na výzkum nových technologií pro výrobu kosmeceutik. Tato značka je populární po celém světě a je známá svými kvalitními výrobky a vysokou účinností. Mnohé z nich vyhrály celou řadu prestižních ocenění. Medik8 nabízí účinná séra, krémy a další produkty pro řešení různých kožních problémů a proti stárnutí pleti. Navíc si zakládá na ekologickém přístupu jak ve složení, tak u obalů svých produktů.

Produkty Medik8 používáme pro ošetření a k dosažení co nejlepších prostředků ji doporučujeme zakoupit i pro vaše domácí ošetření pleti.

APTOS

Aptos jsou minimálně invazivní nitě a metody liftingu, konturování a omlazení tváře a těla. Tyto metody vynalezl v roce 1996 gruzínský plastický chirurg Marlen Sulamanidze a dále je vyvíjeli lékaři George a Constantin Sulamanidze. Tyto nitě a metody jejich zavádění již získaly 18 patentů, z nichž 8 má mezinárodní platnost. Metody Aptos jsou spolehlivé, mají okamžité výsledky, nezanechávají jizvy a nerovnosti a pomáhají zlepšovat vzhled povadlé pleti a bojovat s následky jejího ochabování. Unikátní nitě pro plastickou a estetickou chirurgii a kosmetologii Aptos se vyrábějí již od roku 1996 a získaly si již celosvětový věhlas. S úspěchem je používají odborníci z více než 50 zemí.

JALUPRO

Jalupro je produktová řada Professional Derma SA, švýcarské biotechnologické společnosti působící v oblasti profesionální klinické kosmetiky. Ve vlastních laboratořích vyvíjí technologicky vyspělá řešení pro zdraví a krásu vaší pokožky, od krémů po doplňky. Všechny produkty jsou klinicky testovány a profesionálně distribuovány do více než dvaceti zemí.

by ANNA BRANDEJS

Značku by ANNA BRANDEJS založila Anna Brandejs, která doplňky stravy sama vyvíjí. Proč? Každý pro sebe chceme to nejlepší. A když na trhu Anna Brandejs nenašla nic, co by její náročné požadavky uspokojilo, rozhodla se vyvinout vlastní doplňky stravy. „A když už dám dohromady perfektní kombinaci a seženu prvotřídní suroviny, proč bych se o výsledek nepodělila,“ tvrdí.

STYLAGE® je nejnovější patentovaná dermální výplň a je známá svou jedinečnou technologií IPN. Dermální výplň také obsahuje přírodní antioxidant, který snižuje otoky a zarudnutí po ošetření. STYLAGE® je dnes jednou z předních značek v Evropě, která dosáhla úspěchu bez spotřebitelského marketingu. Používá se k vyplnění jemných linek, hlubších vrásek a pro zvětšení objemu např. tváře a rty.